UCM210-70D1 Bearing units
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Pillow block ball bearing
> UCM210-70D1 Bearing units
Model
UCM210-70D1
d
50 mm
D
1090 mm
B
51.6 mm
H
210 mm