T7FC080T98/QCL7CDTC20 Duplex bearings arranged in tandem arrangement
TBB Bearing
>
Other bearings
>
Other bearings
Model
T7FC080T98/QCL7CDTC20
d
80 mm
D
160 mm
B
94 mm
H
98 mm