T7FC070T83/QCL7CDTC10 Duplex bearings arranged in tandem arrangement
TBB Bearing
>
Other bearings
>
Other bearings
Model
T7FC070T83/QCL7CDTC10
d
70 mm
D
140 mm
B
79.5 mm
H
39 mm