RAE35-XL-NPP-FA106 Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
RAE35-XL-NPP-FA106
d
35 mm
D
72 mm
B
25.4 mm
H
39 mm