NUTR45100 Support roller bearing
TBB Bearing
>
Track roller bearing
>
Track roller bearing
Model
NUTR45100
d
45 mm
D
100 mm
H
32 mm
m
1.396 KG
CONTACT US
Description
Documents
2
55.2mm / mm
C
30mm / mm
r
min
1.1mm / mm