GSH45-XL-2RSR-B Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
GSH45-XL-2RSR-B
d
45 mm
D
85 mm
B
36 mm
H
46 mm