GEEM20ES-2RS Plain bearing
TBB Bearing
>
Plain bearing
>
Spherical plain bearing
> GEEM20ES-2RS Plain bearing
Model
GEEM20ES-2RS
d
20 mm
D
35 mm
H
24 mm