GEEM100ES-2RS Plain bearing
TBB Bearing
>
Plain bearing
>
Spherical plain bearing
> GEEM100ES-2RS Plain bearing
Model
GEEM100ES-2RS
d
100 mm
D
150 mm
H
90 mm