GE90-XL-KRR-B-FA164 Spherical surface ball bearing
TBB Bearing
>
Pillow block bearing units
>
Insert bearing
Model
GE90-XL-KRR-B-FA164
d
90 mm
D
160 mm
B
52 mm
H
69.5 mm