FCDP80112360/YA6 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
FCDP80112360/YA6
d
400 mm
D
560 mm
H
360 mm