FCDP70100460/YA3 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
FCDP70100460/YA3
d
350 mm
D
500 mm
H
460 mm