FCDP6092350/YA3 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
FCDP6092350/YA3
d
300 mm
D
460 mm
H
350 mm