FCDP2082881000/YA6 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
FCDP2082881000/YA6
d
1040 mm
D
1440 mm
H
1000 mm