FCDP122170570/YA6 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
FCDP122170570/YA6
d
610 mm
D
850 mm
H
570 mm