FCDP120184680/YA6 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
FCDP120184680/YA6
d
600 mm
D
920 mm
H
680 mm