1300RV1612 Four row cylindrical roller bearing
TBB Bearing
>
Cylindrical roller bearing
>
Multi row cylindrical roller bearing
Model
1300RV1612
d
1300 mm
D
1655 mm
B
890 mm
H
880 mm